TOKAT FORUMMUM/TOKATLILARIN BULUŞMA VE PAYLAŞIM PLATFORMU
.

Davos ...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Tamam Davos ...

Mesaj tarafından tarikozturk Bir Salı Şub. 17, 2009 6:38 pm

Dünya TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN hakkında övgüyle bahsederken ülkemizde, yapmış olduğu davranışa karşı görüş bildirenler neden halkın sağcısını solcusunun her görüşten destek alması üzerine ertesi gün görüşlerini değiştirerek doğru yapmıştır...

Bugün bir çok arap ülkesinde TÜRKİYE VE RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A destek mitingleri yapılıyor.....

Ben artık dünyanın OSMANLI İMPARATORLUĞU'nun torunları olan biz TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin silkinerel kendine geldiğini ve kimseye karşı bir göbek bağının olmadığını sadece YURTTA SULH, CİHANDA SULH politikasını izlediğini göstermiştir.

İsrail cumhurbaşkanı ... Kim oluyor ki TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKAN'ına yüksek sesle konuşmaya çüret ediyor.

Hiç bir siyasi çıkar gözetmeden ,bir düşünelim Başbakanımız bu şekilde yapmamış olsaydı bugün bu davranışa yalnış diyen aydınlar sözde aydınlar medya kuruluşları acaba nasıl bir manşet atacaklardı çok merak ediyorum...

ARADA NE BÜYÜK FARK VAR DEĞİL Mİ ?

--------------------------------------------------
tarikozturk
ADMİN
ADMİN

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/09/08
Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 285
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : AKDERE/ANKARA
İş/Hobiler : MUHASEBE
Rep puanı Rep puanı : 7
Takımn Takımn : BEŞİKTAŞ JK

Kullanıcı profilini gör http://www.tarikozturk.tr.gg

Tamam Geri: Davos ...

Mesaj tarafından reis_ahmet Bir Salı Şub. 17, 2009 8:25 pm

tarık düşüncelerini çok güzel kaleme almışsın tebrik ederim.davamını beklerim

reis_ahmet
ADMİN
ADMİN

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/09/08
Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 555
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : tokat
Lakap Lakap : reis
Rep puanı Rep puanı : 10
Takımn Takımn : BEŞİKTAŞ

Kullanıcı profilini gör http://reisahmet60.tr.gg

Mesaj tarafından zeynep060 Bir Salı Şub. 17, 2009 9:14 pm

bende tebrik ederim tarık abi gsl yazmışsn

zeynep060
Deneme Mod.
Deneme Mod.

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/09/08
Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 63
Yaş Yaş : 23
Rep puanı Rep puanı : 0

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından selcuk sahin Bir Çarş. Şub. 18, 2009 6:27 pm

EVET HAKLISIN R.T.E. GÜZEL BİR ÇIKIŞ YAPTI..KARŞISINDAKİ TÜRKİYENİN BAŞBAKANI İDİ BİR KABİLE REİSİ DEĞİL..FAKAT BU RÜZGAR NE YENİ OSMANLIYA DALALETTİR NEDE DİK DURAN BİR TÜRKİYEYE...GÖRÜNTÜ İTİBARIYLA GURURUMUZU OKŞADIĞI BİR GERÇEKTİR.ANCAK SAMİMİLİĞİNİ ORDAKİ TEPKİYLE SINIRLANDIRMAMALIYDI.BU DURUMDA ATALARIMIZ ÇOK GÜZEL SÖYLEMİŞ "İÇİ SENİ YAKAR DIŞI BENİ"Smile
selcuk sahin
istekli
istekli

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/02/09
Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 20
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : istanbul
Rep puanı Rep puanı : 1
Takımn Takımn : Beriltilmemiş

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından tarikozturk Bir Çarş. Şub. 18, 2009 7:19 pm

Samimiliğini oradaki tepkiyle sınırlamadı ki , israil'den bir komutan açıklama yapıyor ve TÜRKİYE dış işleri nota veriyor ve açıklayıcı net bir cevap beklediğini bildiriyor,

Bugün olmert'in yapmış olduğu açıklamayada sayın başbakanımız yine gereken cevabı vermiştir.

Olmert'in "Bush'u aramadım başkalarını niye arayayım" sözlerine Erdoğan cevap verdi.

"Gerçekler ortada. Siz bu ülkeyi ateşkes için arabulucu yapmak isteyeceksiniz. Gelip burada beşinci raundun görüşmelerini yapacaksınız. Her hangi ülkelerden bir tanesiyle görüşmüyorsunuz. Çok farklı bir ülkeyle görüşüyorsunuz.
Çok daha enteresanı önce 'haberim yoktu' diyorsunuz böyle bir şeyden daha sonra da diyorsunuz ki 'bununla ilgili niçin şuraya buraya haber vereyim' İşte Bush'a gerek Sarkozy'e.

tarikozturk
ADMİN
ADMİN

Erkek

Mesaj tarafından selcuk sahin Bir Çarş. Şub. 18, 2009 8:50 pm

SINIRLAMADAKİ KASITIM LAF CAMBAZLIĞI DEĞİL TARIKCIM.O ONA LAF SÖYLER O ONA LAF SÖYLER.MAHALLE KARILARI GİBİ BİRBİRLERİNE LAF YETİŞTİRMEK DEĞİL BAHSETTİĞİM.YAPTIRIM GÜCÜ...TÜRKİYEDEN İSRAİLE Bİ YAPTIRIM GELDİ Mİ? AMA İSRAİLDEN GELDİ..İSRAİL TÜRKİYEYE İLE TURİZM ALANINDA AMBARGO KOYDU.KENDİ ÇAPINDA TEPKİSİNİ GÖSTERİ.HOŞ ONLARDAN GELECEK TURİST GELMESİN AMA BUNU YAPABİLDİ...AMA BİZ HALA KONYADA ONLARIN SAVAŞ PİLOTLARINI EĞİTMEYE DEVAM EDİYORUZ.

AYRICA DAVOS U AKP YE MAL ETMESİDE HİÇBİR ETİK KURALLA AÇIKLANAMAZ..BUNU İÇ SİYASETTE MALZEME OLARAK KULLANMASI DAVOSTA VERDİĞİ HAKLI TEPKİYİ KÜÇÜLTÜYOR.VE AKLA GELEN İLK ŞEY

SEÇİMLERE YATIRIM MI YAPIYORDU ?
selcuk sahin
istekli
istekli

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından reis_ahmet Bir Çarş. Şub. 18, 2009 8:53 pm

selcuk sahin demiş ki:SINIRLAMADAKİ KASITIM LAF CAMBAZLIĞI DEĞİL TARIKCIM.O ONA LAF SÖYLER O ONA LAF SÖYLER.MAHALLE KARILARI GİBİ BİRBİRLERİNE LAF YETİŞTİRMEK DEĞİL BAHSETTİĞİM.YAPTIRIM GÜCÜ...TÜRKİYEDEN İSRAİLE Bİ YAPTIRIM GELDİ Mİ? AMA İSRAİLDEN GELDİ..İSRAİL TÜRKİYEYE İLE TURİZM ALANINDA AMBARGO KOYDU.KENDİ ÇAPINDA TEPKİSİNİ GÖSTERİ.HOŞ ONLARDAN GELECEK TURİST GELMESİN AMA BUNU YAPABİLDİ...AMA BİZ HALA KONYADA ONLARIN SAVAŞ PİLOTLARINI EĞİTMEYE DEVAM EDİYORUZ.

AYRICA DAVOS U AKP YE MAL ETMESİDE HİÇBİR ETİK KURALLA AÇIKLANAMAZ..BUNU İÇ SİYASETTE MALZEME OLARAK KULLANMASI DAVOSTA VERDİĞİ HAKLI TEPKİYİ KÜÇÜLTÜYOR.VE AKLA GELEN İLK ŞEY

SEÇİMLERE YATIRIM MI YAPIYORDU ?

burda sana katılıyor.yaptırım yapılmalıydı abi

reis_ahmet
ADMİN
ADMİN

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/09/08
Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 555
Yaş Yaş : 27
Lakap Lakap : reis
Rep puanı Rep puanı : 10

Kullanıcı profilini gör http://reisahmet60.tr.gg

Mesaj tarafından tarikozturk Bir Perş. Şub. 19, 2009 3:33 pm

Selçuk abi DAVOS'DA YAPILAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANINA YAPILDI RECEP TAYYİP ERDOĞANDA ONA GÖRE TEPKİ VERDİ. Yani bu tepkiye koyan kim AK parti genel başkanı şahsen ben bununla övünüyorum,bu çok normal.

tarikozturk
ADMİN
ADMİN

Erkek

Mesaj tarafından selcuk sahin Bir Perş. Şub. 19, 2009 5:41 pm

KENDİ AĞZINLA SÖYLÜYORSUN TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANI...AKP GENEL BAŞKANI SIFATIYLA ORDA DEĞİLDİ...TÜRKİYEYİ TEMSİLEN ORDAYDI...KALDIKİ BUNUNLA ÖVÜNEBİLİRSİN...BU YALAN RÜZGARINA KAPILABİLİRSİN....BUNA LAFIM YOK....BENİM KARŞI ÇIKTIĞIM DEVAMININ GELMEMESİ VE İÇ SİYASETE MALZEME OLMASI...

GİDECEKSİN ORDA KÜKREYECEKSİN,BAĞIRACAKSIN ONDAN SONRA GELİP TÜRK HALKINDAN OY İSTEYECEKSİN...BU AHLAKA SIĞMAZ,BU SİYASİ İSTİSMARDIR...SADECE OY AVCILIĞIDIR...DEDİM YA SAMİMİ OLSAYDI BAŞKA YAPTIRIMLAR UYGULARDI...BAK VENEZUELA DEVLET BAŞKANI İSRAİLİN BÜYÜK ELÇİSİNİ ÜLKEDEN KOVDU...SEN BU KADAR KÜKREMEYE,KABADAYILIĞA RAĞMEN ELİNDE TEK SOMUT ŞEY OYUNU ARTTIRMA ÇABASI GÖRÜNÜYOR...GÖNÜL İSTERDİKİ DAHA DİK DURSUN BİZDE ARKASINDA DURALIM...AMA MALESEF...
selcuk sahin
istekli
istekli

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından tarikozturk Bir Perş. Şub. 19, 2009 7:38 pm

apo'yu asamayan meydanlardan al sana ip as diyecek birileri çarşaf açılımı yapacak laikliğe karşı olmayacak AK PARTİ genel başkanı ve başbakan TÜRKİYE'ye yakışır bir davranış yaptığı zaman bunu meydanlarda halkıyla paylaşmıyacak bunu mu demek istiyorsun abi

tarikozturk
ADMİN
ADMİN

Erkek

Mesaj tarafından selcuk sahin Bir Perş. Şub. 19, 2009 9:27 pm

YANİ OY TOPLAMAK İÇİN DAVOSTA,ULUSLARARASI BİR SEMPOZYUMDA BUNU YAPMASINI NORMAL KARŞILIYORSUN...EĞER BUNU OY TOPLAMAK İÇİN YAPTIYSA TÜRKİYE İÇİN YAPTIM DEME LÜKSÜ YOK...HÜKÜMETLER GEÇİCİ İDARİ YÖNETİMLERDİR TÜRKİYE CUMHURİYETİ İSE İLELEBET KALACAK DEVLETİN YEGANE ADIDIR...OY TOPLAMA AMACIYLA TÜRKİYENİN HASSAS OLDUĞU KONULARI KULLANMASI NE DERECE AHLAKİ VE ETİK ONU BİR KEZ DAHA DÜŞÜNMENİ İSTİYORUM...KALDI Kİ SADECE TAYYİP DEĞİL..TÜRKİYENİN BÜTÜN İL VE İLÇELERİNDE BU HAREKET REFERANS GÖSTERİLEREK OY TOPLANMAYA ÇALIŞIYOR...BU MİLLETİN HASSASİYETİNİ İSTİSMAR ETMEKTİR...AYRICA BAHSİNİ VERDİĞİN ÖRNEKLERİN BENİM İÇİN Bİ İNANDIRICILIĞI YOK..BUNLARI HAKLI GÖRDÜĞÜMÜDE SANMA...KALDIKİ ONLARIN YAPTIĞI O TAKİYECİLİKLE TAYYİPİN DAVOSTA YAPTIĞI O HAREKET ARASINDA YANİ AMAÇLARI BAKIMINDAN BİR FARK GÖREMİYORUM...HEPSİ OY İÇİN DÜMEN YAPIYOLAR...
selcuk sahin
istekli
istekli

Erkek

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından tarikozturk Bir Cuma Şub. 20, 2009 1:09 pm

Selçuk abi, S İ Y A S E T denilen kavramı yapabilmek için millete yaptığın hizmet ve davranışları anlatman gerek, bunu da sadece AK PARTİ değil tüm siyasi partiler yapıyor ! gerçi diğer siyasi partiler icraatlerini değil AK PARTİ'ye attığı çamurlarla siyaset yürütmeye devam ediyorlar, en nihai kararı yine 29 Mart akşam yüce milletimiz vermiş olacak

tarikozturk
ADMİN
ADMİN

Erkek