TOKAT FORUMMUM/TOKATLILARIN BULUŞMA VE PAYLAŞIM PLATFORMU
.

KAHROLSUN İSRAİL VE YALAN RÜZGARI

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

default KAHROLSUN İSRAİL VE YALAN RÜZGARI

Mesaj tarafından selcuk sahin Bir Çarş. Şub. 18, 2009 9:01 pm

KANAYAN YARA FİLİSTİN..

HERGÜN ONLARCA KİŞİ İSRAİLİN ATTIĞI BOMBALARLA,KULLANDIĞI KİMYASAL SİLAHLARLA CAN VERİYOR.GAZZE KAN AĞLIYOR.ATACAKLARI TEK BİR KURŞUN BİLE YOK.ROTASINI ŞAŞIRMIŞ BİR KAÇ EL KASSAM FÜZELERİNDEN BAŞKA KENDİLERİNİ SAVUNACAK BİR GÜCÜ YOK.İSRAİL VURUYOR MÜSLÜMAN ALEMİ İZLİYOR...

HASTANELER VURULUYOR,CAMİLER BOMBALANIYOR,KÜÇÜCÜK BEDENLER İSRAİLİN VAHŞETİNE KURBAN EDİLİYOR...KURAN-I KERİMLER YAKILIYOR...PEKİ İSLAM ALEMİ NE YAPIYOR?

MISIR,ÜRDÜN,SURİYE,LİBYA,İRAN,IRAK.SUUD,SUDİ ARABİSTAN,ARAB BİRLİĞİ HEPSİNDEN ÇIT YOK...FİLİSTİN HALKI İSE EL-FETİH VE HAMAS ARASINA SIKIŞMIŞ.AŞŞAĞI TÜKÜRSEN SAKAL YUKARI TÜKÜRSEN BIYIK...VE TÜRKİYE...

DAVOS RÜZGARIDIR ESİP GİDİYOR GÜNLERDİR YADA YALAN RÜZGARI...DÜNYA YENİ OSMANLIYI GÖRDÜ BU DİK DURUŞLA...DÜNYA BUNU GÖRDÜ BİZ İSE BU SİNEMAYI OYNAYAN FİGÜRANLARIN NE KADAR USTACA ROL YAPTIĞINI GÖRDÜK...TELEVİZYONDA İZLEDİĞİM ANDAN İTİBAREN BU ONURLU DAVRANIŞI BÜYÜK Bİ GURURLA İZLEDİM..GECE 12 DEN 4 E KADAR YORUMLARI DİNLEDİM..HAVA ALANINA İNİŞİNİ İZLEDİM...GERÇEKTEN ÇOK SEVİNDİM..

AMA ŞİMDİ GELİNEN NOKTADA BUNUN BİR SİYASİ MALZEME OLARAK KULLANILDIĞINI GÖRDÜĞÜMDE İÇİM ACIYOR...SAMİMİ OLMALIYDI BAŞBAKAN...TÜRKİYENİN ONURUNU İLGİLENDİREN BİR KONUYU İÇ SİYASETE MALZEME YAPMAMALIYDI..ASLINDA O SERT ÇIKIŞTAN SONRA KONYADA EĞİTİMİNE İZİN VERDİĞİ İSRAİL PİLOTLARINI KOVMALIYDI...TEPKİ GÖRSEL DEĞİL GERÇEKTEN SAMİMİ OLMALIYDI...ASKERİ VE SİVİL İŞBİRLİĞİ GEÇİCİ BİR SÜRE EN AZINDAN GAZZEDEN ÇEKİLENE KADAR DURDURMALIYDI...BÜYÜKELÇİLERİ ÜLKELERİNE GÖNDERİLMELİYDİ...AMA BU SADECE DAVOSTA YAPILAN FEVRİ BİR ÇIKIŞIN ONURUMUZU OKŞAMASIYLA KALDI...BUDA AKP NİN SEÇİM MALZEMESİ OLDU...ADINADA DİK DURUŞ DENİLİYOR...AHLAKİ OLMASI TARTIŞILMALI,BUNDAN RANT ELDE ETMEYE ÇALIŞAN ZİHNİYET BİLSİN Kİ İSRAİLDE YAPILAN SEÇİMLERDE AŞIRI SAĞ GÖRÜŞÜ DAHADA TETİKLEDİ...ÇÜNKÜ KORKUTACAK BİR HAMLE DEĞİLDİ...

YALNIZ AYRIMINI YAPMAMIZ GEREKEN BİR KONU VAR ONUDA BUNLA KARIŞTIRMAYALIM.BU SAMİMİ OLMAYAN GÖSTERİŞLERDEN AYIR EDELİM.ODA TÜRK MİLLETİNİN TEPKİSİDİR...GERÇEKTEN MİLYONLAR YURDUN DÖRT BİR YANINDA SEL OLDU GAZZEDE ŞEHİT OLANLAR İÇİN...FİLİSTİN BAYRAKLARI TAŞIDIK HEPİMİZ...ÇÜNKÜ BİZ DÜNYANIN YENİ OSMANLIYA İHTİYACI OLDUĞUNU BİLEN BİR MİLLETİZ.ÇÜNKÜ OSMANLIYI BAĞRINDAN ÇIKARAN BİR MİLLETİZ...BİZ İSLAM ALEMİNİN ÖNDERİ VE KURTARICISI OLAN BİR MİLLETİZ...İSLAM DÜNYASI BU MİSYONU BİLİYOR VE TÜRKE KURTARICI GÖZÜYLE BAKIYOR...ALLAHA ŞÜKÜR Kİ TÜRKİYEYİ YÖNETENLER NE DERECE SAHTE BİR TEPKİ ORTAYA KOYSADA HALKIMIZ GERÇEK TEPKİSİNİ GÖSTERMİŞTİR.HER ZAMAN MÜSLÜMAN DİN KARDEŞİNİN YANINDA OLACAĞININ İŞARETİNİ BİR KEZ DAHA VERMİŞTİR.

BİZLER SADE VATANDAŞLAR OLARKA ELİMİZDEN GELEN SINIRLI ŞEYLERİ YAPIYORUZ...MÜMİNLERİN SİLAHI OLAN DUAMIZI KULLANIYORUZ...VE HER ZAMAN BUNA DEVAM EDECEĞİZ..

ZAMANINDA TOPRAKLARINI DEĞERLERİNİN ÜSTÜNDE FİYATLARLA,TÜRLÜ VAADLERE KANARAK YAHUDİLERE SATAN FİLİSTİN HALKI BU GÜN BUNUN CEREMESİNİ ÇOK AĞIR ÖDÜYOR...TOPRAĞI NAMUS BELLEYEN BİZLER,ÖNEMİNİ ANLAYAN BİZLER BİR KEZ DAHA DÜŞÜNMELİ HER KARIŞI KANLA SULANMIŞ BU TOPRAKLARIMIZI CANI PAHASINA KORUMAYI KENDİMİZE DUSTUR EDİNMELİYİZ.ZAMANINDA ARKADAN HANÇERLEDİKLERİ OSMANLIYI ŞİMDİ GÖZ YAŞI İÇİNDE ARAR DURUMA GELDİLER..

RABBİM ONLARA DEDELERİNİN YAPTIĞI HATALARINI ÖDETME...

BU SİYONİST AMAÇLARA HİZMET EDEN KİM VARSA KAHRET YA RABBİ...

İSRAİLİ KAHRET YA RABBİ...VAAD ETTİĞİN YERYÜZÜNDEKİ İKİNCİ İKTİDARLARINI YİNE VAAD ETTİĞİN GİBİ NUHUN SOYUNDAN GELENLERE YANİ BİZLERE YERLE BİR ETMEYİ NASİP EYLE....

MESCİD-İ AKSAYI KUTLU ŞEHİR KUDÜSÜ YİNE KELİME-İ TEVHİD BAYRAĞININ GÖLGESİNE AL YARABBİ...

YA RABBİ BU ZULMU YAPANLAR KAHRET...

YA RABBİ SİYANİSTLERİ ONLARAA DESTEK VEREN HERKESİ ISLAH ET...ISLAH OLMUYORLARSA ÜMMET-İ MUHAMMEDİN HUZURU İÇİN KAHRET...

FİLİSTİNLİ DİN KARDEŞLERİMİZE YARDIM ET...

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA ZULUM GÖREN MÜSLÜMAN DİN KARDEŞLERİMİZEDE YARDIM ET...

ONLARA DAYANAMA GÜCÜ,İMAN,AZİM,SEBAT VE SAVAŞMA GÜCÜ VER YA RABBİ...

BU KATRLİAMI YAPANLARI KUTSAL MEKANLARINA SALDIRAN BİR EBREHE ORDUSU OLARAK GÖR VE ONLARA EBABİLLERİNİ YOLLA YA RABBİ...

RABBİM FİLİSTİNE YARDIM ET

RABBİM FİLİSTİNE YARDIM ET.

RABBİM FİLİSTİNE YARDIM ET...

İÇİMİZDEKİ BEYİNSİZLER YÜZÜNDEN BİZİDE BU DURUMLARA DÜŞÜRME YA RABBİ...İÇİMİZDEKİ VATAN HAİNİ,DİN DÜŞMANI BEYİNSİZLER YÜZÜNDEN BİZLERİ HELAK ETME ALLAHIM...

YENİDEN OSMANLI ZİHNİYETİNDE BULUŞMAK ÜMİDİYLE...

SELÇUK ŞAHİN
selcuk sahin
istekli
istekli

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/02/09
Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 20
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : istanbul
Rep puanı Rep puanı : 1
Takımn Takımn : Beriltilmemiş

Kullanıcı profilini gör